Bahar’da Bodrum Tatili

Bodrum’da Tatil Yapmak İçin Nedenler

  1. Güneş, yazın sizi yakıcı bir etki gösterse de, bahar zamanlarında içinize işliyor. Üzerinize bir tişört giyerek ve bir de havanın serin olduğu bahar akşamlarında bir sweat ile sizin bunalmayacağınız rahat bir şekilde tatilinizi yapabilirsiniz.
  2. Yaz aylarında çok fazla kalabalık olduğu için istediğiniz gibi eğlenememiş olabilirsiniz, baharda ise yaz sezonu için hazırlanmış olan mekanlara ilk misafir olmanın tadını çıkarıyorsunuz. İstediğiniz masalarda oturmak, isterseniz deniz kenarında, isterseniz barların hemen yanında istediğiniz gibi oturabilir tatil yapabilirsiniz.
  3. Bahar aylarında deniz yavaş yavaş ısınıyor. Deniz ne çok sıcak ne de çok soğuk. Denize ilk girdiğinizde soğuk olabilir, ama girdiğinizde bedeniniz suyun ısısına alıştığı zaman çıkmak istemezsiniz. 
  4. Yazın çok sıcak olmasından dolayı kuruyan ağaçların baharda her yerin yemyeşil olduğu doğa sizi bekliyor. Bahçelerde ki nergis kokusuna dayanamıyorsunuz.
  5. Bodrum tarihi yer bakımından oldukça zengin bir tatil yerdir. Yazın tarihi yerleri çok sıcak olduğundan dolayı gezmeye üşenenler ya da çok kalabalık olduğu için gezmekte zorluk çekenler var. Fakat bahar ayları tarihi yerleri gezip görebilmeniz için tam zamanı.
  6. Otellerin tadilatları yeni bitmiş bulunuyor. Bu yüzden ilk konukları siz olabiliyorsunuz. Bembeyaz hatta kar beyazı olan çarşafları kullanan ilk kişide siz oluyorsunuz.
  7. Trafik yazın çok oluyor. Fakat bahar aylarında tatile henüz gelmemiş olan insanların istilasına uğramadan trafik başlamamış oluyor. Yarımadayı istediğiniz gibi gezip görebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This website is using the http://www.seowizard.org/ wordpress plugin.