Bardakçı Koyu

Bardakçı isminin de güzel bir hikayesi vardır. Anlatılanlara göre burada bulunan berrak su birikintisinde kendini gören Hermafroditus, kendi yansımasını o kadar çok beğenmiş ki, buradaki su perisi ikisini sonsuza dek birleştirmiş. Ve bu güze koyun adı su satıcısı anlamına gelen Bardakçı olarak anılmaya başlamış. Bugünkü Bardakçı’da ise Bardaçı Butik Otelleri, Bardakçı Apart Otelleri, Bardakçı Pansiyonları, Bardakçı Otelleri ve muhteşem güzellikteki kumsal boyunca yer alan restoranlar bulunmakta.

Bardakçı Koyu

Bardakçı Koyu

Bardakçı, yerel teknelerin uğrak yeri ve marina ile Gümbet arasındaki tepeden yürüyerek yalnızca birkaç dakika mesafede.

Bodrum limanının yan komşusu olan Bardakçı Koyu, Bodrum bölgesinin en çekici ve sakin plajlarından biri. Bu nedenle hem yerli turistlerin hem de yabancı turistlerin ilk tercih ettikleri yerlerden.

Bodrum merkeze 500 metre yürüme mesafesinde bulunan Bardakçı, Milas Havaalanı’na 35km, Dalaman Havaalanı’na 180km uzaklıkta. İsterseniz Bodrum kalesi önünden de deniz yoluyla ulaşabilirsiniz.

Tatil denince aklıma eğlence gelir, eğlenmeden dinlenemem, eğlendikten sonra otelime de yürüyerek dönmek isterim derseniz ilk olarak Bardakçı otel fiyatlarını inceleyip, bir an önce Bardakçı Otel rezervasyonunuzu yaptırmanızı tavsiye ederiz.

Cebinize ve kafanıza uyan bir Bardakçı Apart Otelinde, bir Bardakçı Butik Otelinde, bir Bardakçı Pansiyonunda veya bir Bardakçı otelinde geçirebilirsiniz tatilinizi.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This website is using the http://www.seowizard.org/ wordpress plugin.