Bodrum Merkeze Yakın Konaklama, Uygun Otel ve Pansiyonlar

Bodrum merkezde veya merkeze yakın otel pansiyon, villa şekline uygun konaklamalar bulunur. Fiyatlar her sezona göre değişiklik gösterir. Bu yüzden geç olmadan rezervasyon yapmanız sizin için daha iyi olur.

Bodrum Merkezde Hangi Otelde Kalınmalı?

Çocukla gidilip kalınabilecek aile için uygun otel veya pansiyon bulamamış veya arıyor olabilirsiniz ya da iş için seyahat ediyorsunuz. Çiftlere uygun veya toplu arkadaşlarla kalabileceğiniz bir otel arıyor olabilirsiniz. Bu yüzden sizin için Bodrum merkezde otellerden hangisinde kalmalıyım sorusuna cevap olarak sizlere en çok tercih edilip kalınan 5 oteli toplayıp size önerdik.

Merkeze Yakın En İyi ve Uygun Oteli Bulun

Bodrum’da merkeze yakın en iyi oteller ihtiyaçlarınızı karşılayacak ve beklentilerinize cevap verecek oteller olmalı. Herkesin beklentisi farklı olduğu için otelde ve otele yakın kısımlar da nelerin olması gerektiğini belirleyip, seçimi küçültebiliriz. Plaja yakın, spa ve masaj salonu olan, 4-5 yıldızlı otel.. belki de oda-kahvaltı veren sade bir pansiyon…

Costa Sarıyaz Hotel – Dr. Mumtaz Ataman Caddesi No: 47 Bodrum
Bodrum merkeze yakındır. Aile ve çiftlerden iyi puan almıştır. Dinlenmek için tatil yapmak istiyorsanız, Costa Sarıyaz’da havuz bulunur. Sahile ise mesafası 10 dk’dır.

Bodrum Uyku Pansiyon – Kumbahçe mah. Akasya Sok.  No: 50 Bodrum
Kumbahçesinde bulunan uyku pansiyon seyahat edenlerin ve dinlenmek için iyi bir yer arayanların gözdesidir. Sahile yürüme mesafesi 2 dk’dır.  Bodrum merkeze yakın olan uyku pansiyon tam puan almıştır ve manzaralı terası da bulunur.

The Aegean Gate Hotel – Kumbahçe Mah. Güvercin Sok. No: 2 Akcabuk Mevkii Bodrum
Bodrum kumbahçe yer alan The Aegean Gate Hotel çiftler tarafından en iyi toplamış bir oteldir. Açık havuz vardır. Ayrıca hava alanı servisi de bulunur.

Myndos Residence – Eskicesme Mah. Myndos Cad. No:1 Bodrum
Bodrum merkeze çok yakındır. Konumu ve tesis imkanları olduğu için tercih edilen bir yerdir. Çevresinde bulunduğu kısımlar golf etkinlikleri açısından ünlüdür. Açık havuzu ve hava alanı servisleri bulunur.

Bodrum Vista Suites  – Anfora Sokak 10 Bodrum
Bodrum Anfora Sokak’ta yer alan Vista Suites, merkeze baya yakındır. Aileler, çiftler ve toplu arkadaş gruplarıyla tatil yapanlar tarafından olduğunca beğeni toplar.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

This website is using the http://www.seowizard.org/ wordpress plugin.